OFERTA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Nasza oferta pozwoli wybrać każdemu rodzicowi odpowiedni zakres czasowy opieki nad jego dzieckiem w zależności od indywidualnych potrzeb.
Na miesięczną opłatę naliczaną za pobyt każdego dziecka w przedszkolu uwzględnia się CZESNE (w wysokości adekwatnej do wybranej opcji godzinowej) oraz OPŁATĘ ZA WYŻYWIENIE * (pomnożoną razy ilość dni roboczych w miesiącu).

*W przypadku zgłoszonej wcześniej nieobecnośći dziecka opłata za wyżywienie w tym dniu/ach jest odliczana w następnym miesiącu rozliczeniowym.

OPŁATY MIESIĘCZNE

1. WYŻYWIENIE CAŁODZIENNE:

opłata 12 zł/dzień - śniadanie(II śniadanie)+obiad+podwieczorek

Isnieje możliwość zamawiania pojedyńczych posiłków(nie dotyczy "rozbijania" obiadu na zupę i II danie), po uprzednim poinformowaniu placówki o zaistniałym fakcie.

Jedzenie dla naszych placówek w Krakowie dostarcza codziennie o ustalonych porach krakowska firma cateringowa

ROYAL TASTE to wyspecjalizowana w żywieniu firma cateringowa, która dokłada codziennie największych starań, aby posiłki dla naszych podopiecznych i Państwa dzieci były ciepłe i zbilansowane zarówno pod względem wartościowym oraz kalorycznym. Firma ta spełnia wszelkie kryteria począwszy od higieny dowożonych posiłków poprzez ich odpowiednią temperaturę i jakość. Zapewnia codziennie dostawę czystych, wyparzonych i kolorowych naczyń i sztućców dla dzieci. Dzięki temu odchodzi "do lamusa" spożywanie posiłków w przedszkolu w plastikowych opakowaniach, a Państwa pociechy mogą spożywać posiłki na normalnych talerzach tak, jak w domu.

Posiłki, które oferuje Royal Taste są przygotowywane pod stałym i czujnym okiem Pani Dietetyk, która służy radą w temacie żywienia dzieci oraz z pewnością udzieli rad z zakresu żywienia dzieci w wieku przedszkolnym.

Royal Taste to firma cateringowa, której nie straszne są specjalistyczne diety (bezmleczne czy też wegetariańskie, itp). Wystarczy tylko deklaracja rodziców lub zaświadczenie od lekarza specjalisty o konieczności przestrzegania specjalistycznej diety. Dzięki temu Państwa pociechy mogą się normalnie rozwijać i uczęszczać wraz z innymi dziećmi do przedszkola, spożywając przy tym posiłki przygotowane specjalnie dla wybranej diety. Wszystkich chętnych którzy chcą zdobyć więcej informacji na temat firmy Royal Taste zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony www.royaltaste.com.pl

2. WPISOWE- opłata jednorazowa przy zapisaniu dziecka na dany rok szkolny. W kolejnych latach kontynuacji pobytu dziecka w placówce
płatna we wrześniu

Jest to opłata jednorazowa płatna przy zapisie dziecka do placówki po raz pierwszy. Z opłaty pokrywane jest ubezpieczenie dziecka w pierwszym roku trwania umowy o świadczenie usług opiekuńczo-wychowawczych, a także zakupywane są materiały dydaktyczne, papiernicze i higieniczne.*

*Po podpisaniu umowy-zapisaniu dziecka, obowiązuje wpłata WPISOWEGO (Opłata jednorazowa, bezzwrotna. Również w przypadku podpisania umowy i późniejszej rezygnacji!) Płatna przelewem na konto Przedszkola do 5-ciu dni (od dnia podpisania umowy) w wysokości 500 zł.

UWAGA PROMOCJA!

Dla wszystkich dzieci zapisanych na nowy rok 2018/2019 wpisowe TYLKO 400 zł*

* Dotyczy umów zawartych w okresie marzec- czerwiec 2018.

* W przypadku kontynuacji eduakcji przez dziecko w naszej placówce przez kolejne lata, pobierana będzie co rocznie jedynie dodatkowa opłata w wysokości 150 zł

* Dotyczy wszystkich opcji w ofercie placowki.

3. CZESNE:

* Czesne - jego wysokość uwarunkowana jest ilością godzin, które dziecko spędza w przedszkolu.

• Opcja I - pobyt dziecka w placówce od 7:00- 14:30 - 400 zł/mc

• Opcja II- całodzienny pobyt dziecka w placówce od 7:00 do 18:00- 500 zł/mc

4. OPŁATY DODATKOWE:

• obowiązkowe ubezpieczenie w kwocie 35 zł na każdy nowy rok szkolny, płatne we wrześniu (dotyczy Delfinków kontynuujących pobyt w przedszkolu kolejny rok)
  • podręczniki-karty pracy. Dla trzylatków opcjonalnie, dla cztero- i pięcio- latków obowiązkowe.
  • wycieczki do teatru, kina, zoo lub inne zorganizowane wyjścia poza teren przedszkola
  • specjalistyczne, dodatkowe zajęcia psychologiczne oraz logopedyczne na życzenie Rodzica w trybie indywidualnych spotkań ze specjalistą na terenie przedszkola.
  • opłata za dodatkową godzinę ponad wymiar czasu określony w umowie. Płatne 15 zł za każda rozpoczętą godzinę.
  • opieka po godzinach pracy przedszkola(po godzinie 18:00) Płatna 30 zł za każdą rozpoczętą godzinę.
  • wszelkie zajęcia dodatkowe wymagające zatrudnienia osób z zewnątrz w celu ich zorganizowania, m.in. nauka pływania, karate, gra w szachy, nauka tańca towarzyskiego, balet i inne w zależności od woli rodziców i utworzenia się grupy chętnych dzieci.

Wszystkie opłaty za przedszkole naliczane są na początku każdego miesiąca przez Dyrekcję przedszkola oraz są płatne na konto przedszkola
do 5 – go każdego miesiąca na nr konta DEUTSCHE BANK 49 1910 1048 2640 0006 7550 0002

RABAT RODZINNY*

Masz więcej niż jedno dziecko w wieku przedszkolnym? Za każde dziecko zapłacisz 50 zł mniej w rozliczeniu miesięcznym czesnego!

*Rabat Rodzinny jest uwzględniany przy zapisie kolejnego dziecka. Rabat rodzinny obowiązuje jedynie w przypadku pełnej opłaty za czesne (nie dotyczy dzieci zapisanych na karnety).

* Rabat 10% na co miesięczne czesne ( w zależności od wybranej opcji godzinowej) dla Delfinków, których młodsze rodzeństwo uczęszcza po sąsiedzku do żlobka "Artystyczna Akademia Malucha" na ulicy Przemiarki 23.